30 ПАРЧИЊА ОБЛЕКА

 

Заврши ноемврискиот предизвик наречен “30 дена – 30 парчиња облека”. Во прилог ви претставувам фотографии од направените модели со различни дизајни, облека за сечиј вкус. Иако повеќето парчиња се распродадени се уште има неколку оригинални парчиња достапни во модното студио Магда.

Следете не на нашиот ФБ и Инстаграм профил, бидејќи месецов ви спремаме изненадувања и попусти за да се подготвите за претстојните празници и прослави.

XOXO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *